TASTING SPANISH FLAVOURS 2023 LITHUANIA

where

Grand Hotel Kempinski Vilnius

Universiteto g. 14, LT-01122

Vilnius

Lithuania

when

Oct 10 2023 14:00 - 15:30 h

where

Grand Hotel Kempinski Vilnius

Universiteto g. 14, LT-01122

Vilnius

Lithuania

when

Oct 10 2023 14:00 - 15:30 h

ITALY FLAG

ICEX Spain Exports and Investments institucija, bendradarbiaudama su Ispanijos ambasados Vilniuje Ekonomikos ir komercijos biuru (veikiančiu Lietuvos ir Latvijos rinkose), organizuoja ispaniškų putojančių vynų degustaciją. Jos tikslas – reklamuoti jau esančius Lietuvos rinkoje gėrimus bei pristatyti naujus, kurie galėtų sudominti Lietuvos vartotojus.

Iki šio amžiaus pradžios suprasti ispanišką putojantį vyną buvo gana lengva. Ispanijoje buvo gaminama tik viena jų kategorija - „Cava“, kuri daugiausia gaminta Katalonijoje, nors su tam tikromis išimtimis. Tai aukštos kokybės vynas, įkvėpęs kitus Ispanijos regionus sukurti savo putojančių vynų rūšis. Šiuo metu Ispanija yra viena iš svarbiausių putojančio vyno gamintojų pasaulyje dėl aukštos šių produktų kokybės ir įvairovės.

Šia degustacija norime ne tik pasiūlyti paragauti konkrečius vynus, kurie galėtų sulaukti pasisekimo Lietuvos rinkoje, bet ir parodyti susirinkusiems, kokią putojančių vynų įvairovę gali pasiūlyti Ispanijos vyno sektorius.

Degustacija vyks spalio 10 d., ją ves gastronomijos žurnalistė ir profesionali someljė Jūratė Sprindžiūnaitė.

Dalyvauti degustacijoje galima tik iš anksto užsiregistravus.

Tasting Spanish Flavours“ – tai susitikimo vieta importuotojams, platintojams, specializuotiems žurnalistams, someljė ir HoReCa sektoriaus atstovams. Šiais metais pristatysime 7 putojančius vynus iš keletos svarbiausių putojančių vynų gamybos regionų, turinčių Cava, Rueda ir Manchuela kilmės vietos nuorodą.

VYNAS GAMINTOJAS  KILMÈS VIETA  REGIONAS
Palacio de Bornos Bodega de Sarriá Rueda Valladolid
Paiva Cava Reserva Brut Nature Bodegas Martinez Paiva Cava Badajoz
Giró Del Gorner Brut Rosé Giró del Gorner Cava Barcelona
Brut Real 2015 Heretat Mastinell Cava Barcelona
Hoya De Cadenas Cava Reserva Brut Vicente Gandía Pla Cava Valencia
Hoya De Cadenas Cava Organic Brut   Vicente Gandía Pla Cava Valencia
La Bella Ancestral Joven Winexfood (Sk&V) Manchuela Castilla La Mancha

Jūratė Sprindžiūnaitė, gastronomijos žurnalistė ir profesionali someljė:

ponente.png

Jūratė Sprindžiūnaitė – gastronomijos žurnalistė ir profesionali someljė, profesionalias vyno degustacijas organizuojančios įmonės „Vynas ir draugai“ įkūrėja. Ji yra baigusi Vilniaus universiteto Žurnalistikos institutą, Lietuvos someljė mokyklą ir FWS šampano magistro (FWS Champagne Master-Level) programą. Kaip vyno žurnalistė ji bendradarbiavo šiuose leidiniuose: „Lietuvos rytas“, „Žmonės“, „Verslo žinios“, „Geras skonis“ ir kt. Taip pat ji yra Lietuvos someljė asociacijos valdybos narė. 

Information
Contact us
OFECOME Lithuania

Jasinskio 16B 03163, Vilnius

0037052546800 / 0037052546803

vilnius@comercio.mineco.es