TASTING SPANISH FLAVOURS 2023 LITHUANIA

where

Gastro studija (Promo Cash&Carry)

Ukmergės g. 250, LT-06120

Vilnius

Lithuania

when

Oct 21 2023 14:30 - 16:00 h

where

Gastro studija (Promo Cash&Carry)

Ukmergės g. 250, LT-06120

Vilnius

Lithuania

when

Oct 21 2023 14:30 - 16:00 h

ITALY FLAG

ICEX Spain Exports and Investments“ institucija, bendradarbiaudama su Ispanijos ambasados Vilniuje Ekonomikos ir komercijos biuru (veikiančiu Lietuvos ir Latvijos rinkose), organizuoja ispaniškų alyvuogių aliejų degustaciją. Jos tikslas – populiarinti jau esančius Lietuvos rinkoje aliejus ir pristatyti naujus, kurie galėtų sudominti Lietuvos vartotojus.

Ispaniškas alyvuogių aliejus yra visame pasaulyje žinomas produktas, garsėjantis išskirtine kokybe, turtingu skonio profiliu ir daugybe naudų sveikatai. Šis auksinis eliksyras, pagamintas iš kruopščiai atrinktų alyvuogių, užaugintų vaizdinguose Ispanijos kraštovaizdžiuose, pasižymi mažu rūgštingumu, išskirtiniu aromatu ir ryškiais vaisiškais atspalviais.

Alyvuogių aliejus yra gyvybiškai svarbus Viduržemio jūros regiono dietos komponentas, garsėjantis širdžiai naudingomis savybėmis ir universalumu gaminant maistą. Jo išskirtinis skonis ir maistinė vertė lėmė nuolatinę paklausą tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu. Ispanijos gamintojai taiko modernias technologijas, išsaugodami tradicinius metodus bei užtikrindami, kad kiekvienas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus butelis atspindėtų turtingą regiono paveldą ir įsipareigojimą siekti meistriškumo.

Šia degustacija norime ne tik pasiūlyti konkrečius produktus, kurie galėtų sulaukti pasisekimo Lietuvos rinkoje, bet ir pristatyti dalyviams plačios alyvuogių aliejų įvairovės, kurią gali pasiūlyti Ispanija, pavyzdžius bei atskleisti kiekvieno aliejaus savitą skonį ir niuansus.

Degustacija vyks lapkričio 21 d., ją ves Liana Davletšina.

 

Dalyvauti degustacijoje galima tik iš anksto užsiregistravus.

TASTING SPANISH FLAVORS – tai susitikimo vieta importuotojams, platintojams, šios srities specialistams, žurnalistams ir HoReCa sektoriaus atstovams. Šiais metais pristatysime 8 skirtingų rūšių aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus iš trijų skirtingų veislių (Picual, Arbequina ir Manzanilla Cacereña) ir iš įvairių regionų (Kasereso, Chaeno, La Riochos, Navaros, Valjadolido ir Saragosos).

ALYVUOGIŲ ALIEJUS GAMINTOJAS REGIONAS
Verde Divino Aceites Moral, SL  Chaenas
Agus Agroalimentos La Redonda, SL Saragosa
ISUL    Almazara Ecológica de La Rioja, SL   La Riocha
Oliduero Ecológico Bodega Matarromera, SL     Valjadolidas 
PRIMUM Compañía Oleícola Siglo XXI, SL Kaseresas
  Encinas de Montequinto   Emilio Vallejo, SA Chaenas
Pago de Valdecuevas Grupo Valdecuevas Agro, SL Valjadolidas
Hacienda Ortigosa Hacienda Ortigosa, SL Navara
ponente.png

 Liana Davletšina yra profesionali ONAOO (Italijos nacionalinės alyvuogių aliejaus degustatorių organizacijos) alyvuogių aliejaus degustuotoja ir nuo 2017 m. alyvuogių aliejaus someljė. Ji yra įmonės ITALIŠKO SKONIO GURMANAI, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejams, savininkė. Be to importuoja ir platina gurmaniškus produktus: sūrius, alyvuoges, padažus, konservuotas daržoves ir kt. Ji taip pat įkūrė pirmąją alyvuogių aliejaus mokyklą Lietuvoje bei organizuoja renginius, kursus, degustacijas. 2016 m. ji buvo apdovanota tarptautinio alyvuogių aliejaus vadovo Flos Olei kaip geriausia metų importuotoja. 

Information
Contact us
OFECOME Lithuania

Jasinskio 16B 03163, Vilnius

0037052546800 / 0037052546803

vilnius@comercio.mineco.es